دانلود فیلم Split 2016-شکاف 2016 با لینک مستقیم و نسخه کم حجم

سایت مووید ثبت شده در ستاد سازماندهی کاملاً مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران (ستاد ساماندهی) می باشد.

دانلود فیلم Split 2016-شکاف 2016

بازدید : 95605 بازدید

خلاصه داستان فیلم Split 2016-شکاف 2016 : دسه نوجوان با نام‌های کلر (هالی لو ریچاردسون)، مارسیا (جسیکا سولا) و کیسی (آنیا تیلور-جوی) توسط دنیس دزدیده می‌شوند و در سردابی نگهداری می‌شوند. دنیس یکی از ۲۳ شخصیت مجزای کوین وندل کرامب (جیمز مک‌آووی) است. او قربانی آزار و اذیت دوران کودکی است و از اختلال تجزیه هویترنج می‌برد. روانپزشک کوین، دکتر کرن فلچر (بتی باکلی)، باور دارد در چنین مواردی عدم تعادل روانی می‌تواند منجر به تغییرات فیزیولوژیکی شود. فلچر ایمیلی از شخصیت مسلط کوین به نام “بری” دریافت می‌کند که از او خواسته با یکدیگر ملاقات کنند. در طی سال‌های درمان، کوین ظاهراً به ثبات رسیده است: تمام شخصیت‌هایش در اتاقی روی صندلی نشسته‌اند و منتظر نوبت هستند تا خودی نشان دهند (کنترل جسم را بدست بگیرند)و بری مسئول نوبت دادن است. دو شخصیت دنیس و پاتریشیا خارج از گود نگه داشته می‌شوند. دلیل این امر برای “دنیس” این است که او دوست دارد رقص برهنه دختران جوان را تماشا کند و تمایلات خشونت‌آمیز و اختلال وسواس فکری عملی دارد…

«فیلم با کیفیت Bluray قرار گرفت»

دانلود فیلم Split 2016-شکاف 2016

دانلود فیلم Split 2016-شکاف 2016 با لینک مستقیم ,

دانلود فیلم Split 2016-شکاف 2016 با کیفیت HD و Full HD

دانلود تریلر فیلم با کیفیت اچ دی و فول اچ دی

[همراه با زیرنویس فارسی]

شکاف (به انگلیسی: Split) یک فیلم وحشت روان‌شناختی مهیج آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی ام. نایت شیامالان است. در این فیلم بازیگرانی همچون جیمز مک‌آووی، آنیا تیلور-جوی، جسیکا سولا، هالی لو ریچاردسون و بتی باکلی ایفای نقش می‌کنند. در ابتدا برای ایفای نقش نخست فیلم صحبت از جوکین فونیکس شده بود، بعد لئوناردو دی‌کاپریو در نظر گرفته شده بود، ولی در پایان این نقش به جیمز مک‌آووی واگذار شّد[نیازمند منبع].داستان فیلم دربارهٔ مردی با ۲۳ هویت متفاوت است که اقدام به ربودن سه دختر نوجوان می‌کند. شکافته به عنوان دنباله‌ای بر فیلم نشکن در سال ۲۰۰۰۰ به شمار می‌رود.

کار تصویربرداری فیلم شکافته از ۱۱ نوامبر ۲۰۱۵ در فیلادلفیا، پنسیلوانیا انجام شده است و نخستین نمایش آن در تاریخ ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۶ و در طی جشنواره فیلم فنتستیک فست بود، و همچنین توسط یونیورسال استودیوز در تاریخ ۲۰ ژانویه ۲۰۱۷۷ در ایالات متحده اکران شد.

 

 

 

ادامۀ داستان فیلم شکاف 2016 برای علاقه مندان :

دکتر فلچر به این نتیجه می‌رسد که افرادی مثل کوین با تغییر شخصیت خود می‌توانند بر عدم ثبات خود مسلط شوند. در ادامه فیلم و در جهت توضیح شخصیت جدید خود، فلچر به یاد دختر نابینایی با اختلال شخصیت را می‌افتد که وقتی شخصیتش را عوض می‌کرد، می‌توانست ببیند. او به یک کنفرانس آنلاین می‌رود تا این حرفش را ثابت کند و آن را درمانی برای تمام اختلالات معرفی کند.

کلر و مارسیا توطئه‌ای را ترتیب می‌دهند تا به “دنیس” حمله کنند، اما کیسی که به نظر می‌رسد در گذشته تجربهٔ آزار و اذیت داشته، مانع از کار آن‌ها شده و منتظر فرصت بهتری می‌شود. بالاخره “پاتریشیا” که شخصیت زنانه است، خود را نشان می‌دهد و به دخترها اطمینان می‌دهد که “دنیس” حق ندارد به آن‌ها دست بزند، چون آن‌ها برای هدف برتری هستند. کیسی سعی می‌کند با “هدویگ” دوست شود (شخصیت یک پسر ۹ ساله). هدویگ ادعا می‌کند که دخترها برای “دیو” قربانی خواهند شد (شخصیت بیست و چهارم). بعلاوه سهوا فاش می‌کند که سردابه اخیرا تعمیر شده است. کیسی و مارسیا جلوی در را می‌گیرند تا کلر از بین تیغه تازه ساز اتاق بخزد و برود ولی “دنیس” ظاهر می‌شود و جلویش را می‌گیرد و کلر را در سلولی جدا زندانی می‌کند.

“دنیس” خود را به جای “بری” جا می‌زند و به دیدن دکتر فلچر می‌رود. دکتر فلچر متوجه تناقضاتی در رفتار او می‌شود و سریع می‌فهمد که “دنیس” و “پاتریشیا” جای “بری” را بعنوان شخصیت مسلط گرفته‌اند. بعدا “پاتریشیا” کیسی و مارسیا را به آشپزخانه می‌برد تا غذا بخورند. در این فرصت، مارسیا با صندلی “پاتریشیا” را می‌زند و فرار می‌کند، ولی گیر می‌افتد و در سلول دیگری زندانی می‌شود. کیسی به دوستی با “هدویگ” ادامه می‌دهد و می‌فهمد در اتاق او پنجره‌ای وجود دارد.

“دنیس” یکبار دیگر به دیدن دکتر فلچر می‌رود و درباره پدر کوین با یکدیگر گفتگو می‌کنند. او در کودکی، کوین را در قطاری رها کرده و باعث شده بقیه شخصیت‌ها فکر کنند که “دیو” در واگن قطار مخفی شده است. شخصیت‌ها ظاهر می‌شوند تا به کوین کمک کنند با آزار و اذیت های مادرش (زنی که وسواس فکری عملی داشته) کنار بیاید. بعدا در سلول کیسی، “هدویگ” او را اتاق خوابش می‌برد ولی کیسی متوجه می‌شود در آنجا فقط یک نقاشی از پنجره وجود دارد. او یک دستگاه واکی تاکی پیدا می‌کند و درخواست کمک می‌دهد. ولی فرد مقابل به او اهمیت نمی‌دهد، بنابراین تسلیم “پاتریشیا” می‌شود.

سپس خاطرات آزار جنسی عمو جان به یاد کیسی می‌آید. بعد از مرگ پدر کیسی، جان قیم قانونی او بوده است. نخستین بار وقتی همراه با پدر و عمویش به شکار رفته بودند، مورد آزار قرار می‌گیرد. او تصمیم می‌گیرد با اسلحه جان، او را بکشد ولی تردید می کند و فرصت را از دست می‌دهد.

دکتر فلچر ایمیل‌های زیادی مبنی بر کمک از “بری” دریافت می‌کند. به خانه کوین می‌رود. کوین درباره نقشه‌ای مبهم حرف می‌زند. فلچر شک می‌کند که او مسئول دزدی دخترها باشد. بنابراین به بهانه رفتن به دستشویی، یکی از دخترها را پیدا می‌کند. قبل از اینکه بتواند به آنها کمک کند، “دنیس” او را پیدا کرده، و سپس او را بیهوش و زندانی می‌کند. سپس “دنیس” به یک واگن قطار می‌رود و تبدیل به “دیو” می‌شود. “دیو” سرعت، قدرت، انعطاف و چابکی فراانسانی از خود نشان می‌دهد. دکتر فلچر می‌داند که تنها راه نمایان کردن کوین، این است که نام کامل او برده شود. پس آن را روی تکه کاغذی می‌نویسد و بعد توسط “دیو” کشته می‌شود. در همین زمان، دخترها جداگانه سعی می‌کنند از سلول‌هایشان فرار کنند.

“دیو” ابتدا سراغ مارسیا و سپس کلر می‌رود. کیسی جسد دکتر فلچر و تکه کاغذ را پیدا می‌کند و با گفتن نام کوین، او را نمایان می‌کند. کوین که از کارهایش وحشت کرده، اسلحه‌اش را به او می‌دهد تا قبل از ظهور شخصیتی دیگر، او را بکشد. شخصیت‌ها یکی یکی نمایان می‌شوند تا اینکه “دیو” بر می‌گردد و کیسی را گیر می‌اندازد. کیسی شلیک می‌کند ولی ظاهرا تأثیری ندارد. “دیو” می‌گوید قصد دارد دنیا را از “افراد دست نخورده” خالی کند؛ کسانی که قلب ناپاکی دارند چون هرگز در زندگی زجر نکشیده‌اند.

“دیو” آماده کشتن کیسی می‌شود که متوجه زخم‌های متعددی روی بدن او می‌شود و از اینکه او “پاک” است خوشحال می‌شود. “دیو” عقیده دارد انسان‌های آشفته استثنایی هستند؛ پس از جان کیسی می‌گذرد و می‌رود. بعدا، یکی از همکاران کوین کیسی را نجات می‌دهد و معلوم می‌شود که او زیر باغ وحش فیلادلفیا زندانی بوده است (محل کار و زندگی کوین). افسر پلیس می‌خواهد او را پیش عمویش برگرداند. چهره کیسی نشان می‌دهد که او آماده افشای رفتار آزاردهنده جان است.

در مخفیگاهی دیگر، “دنیس” و “پاتریشیا” و “هدویگ” کنترل دائمی بدن کوین را بدست می‌گیرند و قدرت و نقشه “دیو” برای تغییر دنیا را تحسین می‌کنند.

در یک رستوران، مردم در تلویزیون از جنایت‌های کوین آگاه می‌شوند که لقب “گروه مغول” را گرفته است. زنی به تشابه کوین با یک تروریست اشاره می‌کند که روی ویلچر می نشیند و ۱۵سال پیش دستگیر شده است. معلوم می‌شود مردی که کنار او نشسته، دیوید دان است و زن را به یاد “آقای شیشه‌ای” می‌اندازد.


جزئیات و عوامل سازنده فیلم Split 2016-شکاف 2016

نام فیلم : Split 2016-شکاف 2016

ژانر فیلم : ترسناک, هیجان انگیز

امتیاز فیلم : 7.6/10 – 11,817 رای

امتیاز منتقدین : 76/100

رده سنی : PG-13

کارگردان : M. Night Shyamalan

نویسنده : M. Night Shyamalan

بازیگران : James McAvoy, Anya Taylor-Joy, Jessica Sula

محصول کشور : ایالات متحده آمریکا

تاریخ اکران : January 20, 2017

زمان فیلم : 112 دقیقه

زبان فیلم : انگیسی

IMDB , Wiki


متن انگلیسی :

Split 2016: Three teenagers, Claire, Marcia, and outsider Casey, are kidnapped and held captive by “Dennis”, one of 23 personalities present in the mind of Kevin Wendell Crumb, a victim of childhood abuse diagnosed with dissociative identity disorder.
Over the years, Kevin has been treated by his psychiatrist Dr. Karen Fletcher, and appears stable: all of his personalities sit in chairs in a room, waiting for their turn “in the light”, i.e. controlling the body, while “Barry” controls who gets to go in the light. Two personalities, “Dennis” and “Patricia”, are kept out because of Dennis’s voyeuristic tendencies and obsessive–compulsive disorder, and both personalities’ worshiping of “The Beast”, a rumored 24th personality. The three girls realize Kevin’s nature when they meet “Patricia”, who dresses as a woman. Casey seeks to befriend “Hedwig”, a personality that claims to be a nine-year-old boy, who confides that they will be sacrificed to “The Beast”. He says that he stole control over the light from “Barry” and was persuaded to help “Dennis” and “Patricia”. When Claire attempts to escape, “Dennis” locks her in a separate cell.

دانلود زیرنویس فارسی
لینک های دانلود مستقیم

کیفیت: Bluray 1080p حجم: 2.04 GB نسخه: زبان اصلی

دانلود

کیفیت: BluRay 720p حجم: 1.04 GB نسخه: زبان اصلی

دانلود

کیفیت: Bluray 480p حجم: 461 MB نسخه: زبان اصلی

دانلود

کیفیت: Bluray 1080p X265 حجم: 1.5 GB نسخه: کم حجم زبان اصلی

دانلود

کیفیت: BuRay 720p X265 حجم: 418 MB نسخه: کم حجم زبان اصلی

دانلود
۲۰م فروردین ۱۳۹۶
بدون نظر
صادق

فیلم های مرتبط

نظرات کاربران بدون نظربرچسب هاتبلیغات

دسته بندی

جدیدترین

آرشیو ماهیانه

تبلیغات متنی